Tenisový, beachvolejbalový a beachtenisový klub

Nový rezervační systém Jdemenatojdemenato logo plus napis ofiko.png

Vážení příznivci sportovního areálu Beach Tenis Kapitol,

spouštíme rezervační systém Jdemenato.cz. Tímto se Vám otvírá možnost rezervovat si hodiny on-line a zároveň budete mít přehled o možných volných hodinách. V současné době Vám nabízíme následující možnosti:

Info pro rezervace typu Běžná cena:

Založíte si profil na webu Jdemenato.cz a pak lze jednoduše rezervovat volné hodiny. Pokud budete používat mobilní telefon, automaticky se Vám nabídne možnost používat mobilní aplikaci. Doporučujeme ovšem raději přepnout na „standardní verzi.“ Mobilní aplikace není bohužel ideální a společnost Jdemenato zvažuje aktualizaci, nebo dokonce zrušení. Své rezervace můžete bezplatně zrušit max. 24 hodin před začátkem rezervace. Po odehrání zaplatíte běžnou cenu hodiny v klubovně. Své hodiny si můžete rezervovat min. 1 hodinu předem. Kdybyste měli zájem objednat si kurt např. za půl hodiny, je třeba volat na tel.: 774 505 800.

Info pro rezervace typu Kredit:

Založíte si profil na webu Jdemenato.cz a pak lze jednoduše rezervovat volné hodiny. Pokud budete používat mobilní telefon, automaticky se Vám nabídne možnost používat mobilní aplikaci. Doporučujeme ovšem raději přepnout na „standardní verzi“ (obvykle v dolní části displeje). Mobilní aplikace není bohužel ideální a společnost Jdemenato zvažuje aktualizaci, nebo dokonce zrušení. Své rezervace můžete bezplatně zrušit max. 24 hodin před začátkem rezervace. Po odehrání je nutné nahlásit odepsání hodiny z ,,Kreditu“ na recepci v klubovně. Své hodiny si můžete rezervovat min. 1 hodinu předem. Kdybyste měli zájem objednat si kurt např. za půl hodiny, je třeba volat na tel.: 774 505 800.

Info pro rezervace typu Permanentka:

Po zaplacení permanentky vložíme Vaše celosezónní permanentky do rezervačního systému. Pokud budete chtít svou hodinu zrušit a vložit do náhrad (nejpozději 24 hodin před začátkem hodiny), je potřeba napsat SMS se jménem a s datem zrušené hodiny na 774 505 800. Ohledně náhrad už dále, prosím, nevolejte, nepište e-mail, jen pište SMS. Zároveň doporučujeme si na webu Jdemenato.cz založit profil, prostřednictvím kterého si můžete rezervovat další hodiny a zároveň i náhrady (když budete např. vědět, že máte 1 náhradu, tak si on-line zarezervujete hodinu a poté na recepci nahlásíte, že je to náhrada). Své hodiny si můžete rezervovat min. 1 hodinu předem. Kdybyste měli zájem objednat si kurt např. za půl hodiny, je třeba volat na tel.: 774 505 800.

Pokud nebudete chtít on-line rezervačního systému využívat, máte samozřejmě možnost i nadále volat na tel.: 774505800 (recepce v klubovně) a de facto se pro Vás nemusí změnit vůbec nic.

Za případné problémy a nejasnosti spojené se zaváděním rezervačního systému se samozřejmě dopředu omlouváme a kdykoliv samozřejmě volejte na tel.: 774 505 800 a my Vám rádi poradíme.

 

Váš Beach Tenis Kapitol


Menu

REZERVAČNÍ SYSTÉM

jdemenato logo plus napis ofiko.png

TURNAJE A AKCE V ZIMNÍ SEZÓNĚ 2023/24

Propozice turnajů v ZS 2023/24 (více info)

15.7. - 19.7. - 1. dětský tenisový kemp

26.8. - 30.8. - 2. dětský tenisový kemp

PROHLÍDKA KAPITOLU Z DRONU

DSC_0788.jpg

 ▲ Prohlédněte si Kapitol z dronu ▲

ŽEBŘÍČEK TENISOVÝCH TURNAJŮ ČTYŘHER ZE SÉRIE "KAPITOL CUP"

Aktuální pořadí žebříčku turnajů série "Kapitol Cup"

KAPITOLSKÁ LIGA 2024

Kapitolská liga 2020 - cedule.png

Aktuální pořadí a pravidla klubového žebříčku

VÝSLEDKY TURNAJŮ

Výsledky tenisových turnajů čtyřher "Kapitol Cup"

Výsledky dětských tenisových turnajů

 

FACEBOOK

SPOLUPRÁCE

             

             multisport logo.png

 

            Masér Kapitol - leták.png

            Hurá liga.jpg   

            jdemenato logo plus napis ofiko.png